Streetview Michiel de Ruyterweg 1 Delft

Michiel de Ruyterweg 1, 2628 BA Delft

100 m² Bouwjaar 1915 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Michiel de Ruyterweg 1 is een appartement in Delft, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Michiel de Ruyterweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Michiel de Ruyterweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Delft

1595 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
53% Koopwoningen
11.028 Inwoners per km²

Locatie van Michiel de Ruyterweg 1

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Michiel de Ruyterweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Michiel de Ruyterweg 1?

De prijsindicatie voor Michiel de Ruyterweg 1 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €461.000. Dat komt neer op circa €4.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michiel de Ruyterweg 1 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Michiel de Ruyterweg 1 is een appartement van 100 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michiel de Ruyterweg 1?

Michiel de Ruyterweg 1 is een appartement in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Michiel de Ruyterweg 1 vergeleken met de buurt?

Michiel de Ruyterweg 1 heeft 100 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Michiel de Ruyterweg 1 en wat betekent dat?

Michiel de Ruyterweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Michiel de Ruyterweg 1?

Michiel de Ruyterweg 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Michiel de Ruyterweg 1 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.