Eengezinswoning, tussenwoning Bellinilaan 26 Delft

Bellinilaan 26, 2625 ZH Delft

122 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bellinilaan 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bellinilaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bellinilaan 26

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Delft

3870 Inwoners
2115 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1826 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Buitenhof-Noord
16% Koopwoningen
12.322 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bellinilaan 26

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Bellinilaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Bellinilaan 26?

De prijsindicatie voor Bellinilaan 26 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenhof-Noord is €220.000. Dat komt neer op circa €1.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bellinilaan 26 zich tot de wijk Buitenhof-Noord?

Bellinilaan 26 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Buitenhof-Noord. De buurt telt 1.826 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.322 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bellinilaan 26?

Bellinilaan 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buitenhof-Noord, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bellinilaan 26 vergeleken met de buurt?

Bellinilaan 26 heeft 122 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buitenhof-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bellinilaan 26 en wat betekent dat?

Bellinilaan 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bellinilaan 26?

Bellinilaan 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitenhof-Noord?

De wijk Buitenhof-Noord in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenhof-Noord?

Vanuit Bellinilaan 26 in Buitenhof-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.