Streetview Gerbrandylaan 50 Delft

Gerbrandylaan 50, 2625 LS Delft

219 m² Bouwjaar 1972

Gerbrandylaan 50 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 707 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
707 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gerbrandylaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Delft

2165 Inwoners
1245 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1146 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Verzetstrijdersbuurt
46% Koopwoningen
6.982 Inwoners per km²

Locatie van Gerbrandylaan 50

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Gerbrandylaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrandylaan 50?

De prijsindicatie voor Gerbrandylaan 50 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetstrijdersbuurt is €309.000. Dat komt neer op circa €1.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrandylaan 50 zich tot de wijk Verzetstrijdersbuurt?

Gerbrandylaan 50 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Verzetstrijdersbuurt. De buurt telt 1.146 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrandylaan 50?

Gerbrandylaan 50 is een woonhuis in Verzetstrijdersbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gerbrandylaan 50 vergeleken met de buurt?

Gerbrandylaan 50 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 707 m². In Verzetstrijdersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verzetstrijdersbuurt?

De wijk Verzetstrijdersbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetstrijdersbuurt?

Vanuit Gerbrandylaan 50 in Verzetstrijdersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verzetstrijdersbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gerbrandylaan 50: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verzetstrijdersbuurt?

Recreatie nabij Verzetstrijdersbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).