Streetview Churchilllaan 72 Delft

Churchilllaan 72, 2625 GW Delft

118 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Churchilllaan 72 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Churchilllaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Churchilllaan 72

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

1570 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Vrijheidsbuurt
59% Koopwoningen
9.442 Inwoners per km²

Locatie van Churchilllaan 72

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Churchilllaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Churchilllaan 72?

De gemiddelde woningwaarde in Vrijheidsbuurt is €303.000. Dat komt neer op circa €2.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Churchilllaan 72 zich tot de wijk Vrijheidsbuurt?

Churchilllaan 72 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Vrijheidsbuurt. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Churchilllaan 72?

Churchilllaan 72 is een woonhuis in Vrijheidsbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Churchilllaan 72 vergeleken met de buurt?

Churchilllaan 72 heeft 118 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vrijheidsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Churchilllaan 72 en wat betekent dat?

Churchilllaan 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Churchilllaan 72?

Churchilllaan 72 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vrijheidsbuurt?

De wijk Vrijheidsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrijheidsbuurt?

Vanuit Churchilllaan 72 in Vrijheidsbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.