Eengezinswoning, tussenwoning Churchilllaan 44 Delft

Churchilllaan 44, 2625 GW Delft

119 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Churchilllaan 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Churchilllaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Churchilllaan 44

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

1570 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Vrijheidsbuurt
59% Koopwoningen
9.442 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Churchilllaan 44

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Churchilllaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Churchilllaan 44?

De prijsindicatie voor Churchilllaan 44 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrijheidsbuurt is €303.000. Dat komt neer op circa €2.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Churchilllaan 44 zich tot de wijk Vrijheidsbuurt?

Churchilllaan 44 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Vrijheidsbuurt. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Churchilllaan 44?

Churchilllaan 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vrijheidsbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Churchilllaan 44 vergeleken met de buurt?

Churchilllaan 44 heeft 119 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vrijheidsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Churchilllaan 44 en wat betekent dat?

Churchilllaan 44 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Churchilllaan 44?

Churchilllaan 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vrijheidsbuurt?

De wijk Vrijheidsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrijheidsbuurt?

Vanuit Churchilllaan 44 in Vrijheidsbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.