Streetview Vinkenlaan 193 Delft

Vinkenlaan 193, 2623 GK Delft

53 m² Bouwjaar 1979 Label D

Vinkenlaan 193 is een appartement in Delft, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
53 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vinkenlaan 193

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkenlaan 193

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.16
CO₂-emissie
2914.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Delft

1310 Inwoners
695 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt-Oost
36% Koopwoningen
9.847 Inwoners per km²

Locatie van Vinkenlaan 193

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Vinkenlaan 193

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkenlaan 193?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt-Oost is €292.000. Dat komt neer op circa €5.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkenlaan 193 zich tot de wijk Vogelbuurt-Oost?

Vinkenlaan 193 is een appartement van 53 m² in de wijk Vogelbuurt-Oost. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkenlaan 193?

Vinkenlaan 193 is een appartement in Vogelbuurt-Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vinkenlaan 193 vergeleken met de buurt?

Vinkenlaan 193 heeft 53 m² woonoppervlakte. In Vogelbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkenlaan 193 en wat betekent dat?

Vinkenlaan 193 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2914.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt-Oost?

De wijk Vogelbuurt-Oost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Oost?

Vanuit Vinkenlaan 193 in Vogelbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkenlaan 193: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.