Streetview Jordaniëstraat 113 Delft

Jordaniëstraat 113, 2622 HZ Delft

147 m² Bouwjaar 2022 Label A+++

Jordaniëstraat 113 is een appartement in Delft, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
147 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jordaniëstraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jordaniëstraat 113

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
43.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
20.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.1%
CO₂-emissie
4.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Delft

2550 Inwoners
1185 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1198 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Aziëbuurt
69% Koopwoningen
6.452 Inwoners per km²

Locatie van Jordaniëstraat 113

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Jordaniëstraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Jordaniëstraat 113?

De gemiddelde woningwaarde in Aziëbuurt is €354.000. Dat komt neer op circa €2.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jordaniëstraat 113 zich tot de wijk Aziëbuurt?

Jordaniëstraat 113 is een appartement van 147 m² in de wijk Aziëbuurt. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jordaniëstraat 113?

Jordaniëstraat 113 is een appartement in Aziëbuurt, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jordaniëstraat 113 vergeleken met de buurt?

Jordaniëstraat 113 heeft 147 m² woonoppervlakte. In Aziëbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jordaniëstraat 113 en wat betekent dat?

Jordaniëstraat 113 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.9 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aziëbuurt?

De wijk Aziëbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aziëbuurt?

Vanuit Jordaniëstraat 113 in Aziëbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aziëbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jordaniëstraat 113: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.