Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 111 m²
- Inhoud
- 416 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Laan van Lekkerkerk 68 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 111 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Lekkerkerk 68
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €524.000. Dat komt neer op circa €4.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Lekkerkerk 68 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.220 inwoners per km².
Laan van Lekkerkerk 68 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Laan van Lekkerkerk 68 heeft 119 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Lekkerkerk 68 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Laan van Lekkerkerk 68 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Den Hoorn in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Laan van Lekkerkerk 68 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Lekkerkerk 68: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.