Streetview Laan van Groenewegen 6 Delft

Laan van Groenewegen 6, 2614 KG Delft

167 m² Bouwjaar 1920 Label B

Laan van Groenewegen 6 is een appartement in Delft, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
167 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Laan van Groenewegen 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Groenewegen 6

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

2855 Inwoners
895 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
77% Koopwoningen
9.220 Inwoners per km²

Locatie van Laan van Groenewegen 6

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Laan van Groenewegen 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Groenewegen 6?

De prijsindicatie voor Laan van Groenewegen 6 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €524.000. Dat komt neer op circa €3.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Groenewegen 6 zich tot de wijk Den Hoorn?

Laan van Groenewegen 6 is een appartement van 167 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Groenewegen 6?

Laan van Groenewegen 6 is een appartement in Den Hoorn, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Groenewegen 6 vergeleken met de buurt?

Laan van Groenewegen 6 heeft 167 m² woonoppervlakte. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Groenewegen 6 en wat betekent dat?

Laan van Groenewegen 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-11-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Laan van Groenewegen 6 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?