Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 654 m²
Laan van Groenewegen 25 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 654 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Groenewegen 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoornse Hof is €512.000. Dat komt neer op circa €2.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Groenewegen 25 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Hoornse Hof. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.910 inwoners per km².
Laan van Groenewegen 25 is een woonhuis in Hoornse Hof, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Laan van Groenewegen 25 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 654 m². In Hoornse Hof ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Groenewegen 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.1 kg/jaar.
De wijk Hoornse Hof in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Laan van Groenewegen 25 in Hoornse Hof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Groenewegen 25: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.