Woningdetails
- Type
- Student_room
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 24 m²
- Inhoud
- 60 m³
- Kamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €135.000 tot €160.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Ricardishof 60 A is een student_room in Delft, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m² en 1 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ricardishof 60 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.1 kmGrootte en ligging De ruime studio heeft een oppervlakte van ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Ricardishof 60 A ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Westlandhof is €239.000. Dat komt neer op circa €9.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRicardishof 60 A is een student_room van 24 m² in de wijk Westlandhof. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.228 inwoners per km².
Ricardishof 60 A is een student_room in Westlandhof, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ricardishof 60 A heeft 24 m² woonoppervlakte en 60 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westlandhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ricardishof 60 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Ricardishof 60 A heeft 1 kamers.
De wijk Westlandhof in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Ricardishof 60 A in Westlandhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ricardishof 60 A: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Westlandhof: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).