Maisonnette (appartement) Van Almondestraat 38 Delft

Van Almondestraat 38, 2614 EZ Delft

70 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Van Almondestraat 38 is een maisonnette (appartement) in Delft, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Almondestraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Almondestraat 38

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Delft

1730 Inwoners
970 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
944 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Kuyperwijk-Zuid
19% Koopwoningen
9.935 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Almondestraat 38

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Van Almondestraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Almondestraat 38?

De prijsindicatie voor Van Almondestraat 38 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Kuyperwijk-Zuid is €276.000. Dat komt neer op circa €3.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Almondestraat 38 zich tot de wijk Kuyperwijk-Zuid?

Van Almondestraat 38 is een maisonnette (appartement) van 70 m² in de wijk Kuyperwijk-Zuid. De buurt telt 944 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.935 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Almondestraat 38?

Van Almondestraat 38 is een maisonnette (appartement) in Kuyperwijk-Zuid, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Almondestraat 38 vergeleken met de buurt?

Van Almondestraat 38 heeft 70 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kuyperwijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Almondestraat 38 en wat betekent dat?

Van Almondestraat 38 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-04-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Almondestraat 38?

Van Almondestraat 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kuyperwijk-Zuid?

De wijk Kuyperwijk-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kuyperwijk-Zuid?

Vanuit Van Almondestraat 38 in Kuyperwijk-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2 km.