Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1885
- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Kamers
- 2
Frederik Matthesstraat 31 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m², een perceel van 132 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederik Matthesstraat 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Frederik Matthesstraat 31 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Agnetaparkbuurt is €438.000. Dat komt neer op circa €7.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederik Matthesstraat 31 is een woonhuis van 62 m² in de wijk Agnetaparkbuurt. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.762 inwoners per km².
Frederik Matthesstraat 31 is een woonhuis in Agnetaparkbuurt, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Frederik Matthesstraat 31 heeft 62 m² woonoppervlakte. Het perceel is 132 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Agnetaparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frederik Matthesstraat 31 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-03-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Frederik Matthesstraat 31 heeft 2 kamers.
De wijk Agnetaparkbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Frederik Matthesstraat 31 in Agnetaparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.