Streetview Buitenwatersloot 118 Delft

Buitenwatersloot 118, 2613 SV Delft

50 m² Bouwjaar 1900 4 kamers Label F

Buitenwatersloot 118 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m², een perceel van 38 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
50 m²
Perceeloppervlakte
38 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Buitenwatersloot 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenwatersloot 118

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Locatie van Buitenwatersloot 118

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Buitenwatersloot 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenwatersloot 118?

De prijsindicatie voor Buitenwatersloot 118 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €7.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenwatersloot 118 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Buitenwatersloot 118 is een woonhuis van 50 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenwatersloot 118?

Buitenwatersloot 118 is een woonhuis in Olofsbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buitenwatersloot 118 vergeleken met de buurt?

Buitenwatersloot 118 heeft 50 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Het perceel is 38 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenwatersloot 118 en wat betekent dat?

Buitenwatersloot 118 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Buitenwatersloot 118?

Buitenwatersloot 118 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Vanuit Buitenwatersloot 118 in Olofsbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.