Eengezinswoning, tussenwoning Caspar Fagelstraat 21 Delft

Caspar Fagelstraat 21, 2613 GT Delft

82 m² Bouwjaar 1933 4 kamers Label B

Caspar Fagelstraat 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
66 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Caspar Fagelstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Caspar Fagelstraat 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Caspar Fagelstraat 21

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Caspar Fagelstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Caspar Fagelstraat 21?

De prijsindicatie voor Caspar Fagelstraat 21 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €4.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Caspar Fagelstraat 21 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Caspar Fagelstraat 21 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Caspar Fagelstraat 21?

Caspar Fagelstraat 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Olofsbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Caspar Fagelstraat 21 vergeleken met de buurt?

Caspar Fagelstraat 21 heeft 82 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Het perceel is 66 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Caspar Fagelstraat 21 en wat betekent dat?

Caspar Fagelstraat 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Caspar Fagelstraat 21?

Caspar Fagelstraat 21 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Vanuit Caspar Fagelstraat 21 in Olofsbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.