Hoekwoning Sint Olofsstraat 21 J Delft

Sint Olofsstraat 21 J, 2613 EK Delft

100 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Sint Olofsstraat 21 J is een hoekwoning in Delft, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sint Olofsstraat 21 J

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Olofsstraat 21 J

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Olofsstraat 21 J

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Sint Olofsstraat 21 J

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Olofsstraat 21 J?

De prijsindicatie voor Sint Olofsstraat 21 J ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €3.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Olofsstraat 21 J zich tot de wijk Olofsbuurt?

Sint Olofsstraat 21 J is een hoekwoning van 100 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Olofsstraat 21 J?

Sint Olofsstraat 21 J is een hoekwoning in Olofsbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint Olofsstraat 21 J vergeleken met de buurt?

Sint Olofsstraat 21 J heeft 100 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Olofsstraat 21 J en wat betekent dat?

Sint Olofsstraat 21 J heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Sint Olofsstraat 21 J?

Sint Olofsstraat 21 J heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Vanuit Sint Olofsstraat 21 J in Olofsbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.