Streetview Adriaan Pauwstraat 44 Delft

Adriaan Pauwstraat 44, 2613 DA Delft

226 m² Label D

Adriaan Pauwstraat 44 is een woonhuis in Delft. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 129 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
129 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Adriaan Pauwstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan Pauwstraat 44

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Locatie van Adriaan Pauwstraat 44

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Adriaan Pauwstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan Pauwstraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €1.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan Pauwstraat 44 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Adriaan Pauwstraat 44 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Hoe groot is Adriaan Pauwstraat 44 vergeleken met de buurt?

Adriaan Pauwstraat 44 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 129 m². In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan Pauwstraat 44 en wat betekent dat?

Adriaan Pauwstraat 44 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Vanuit Adriaan Pauwstraat 44 in Olofsbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaan Pauwstraat 44: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Olofsbuurt?

Recreatie nabij Olofsbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Adriaan Pauwstraat 44?

Een woningrapport voor Adriaan Pauwstraat 44 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Olofsbuurt. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.