Streetview Aan 't Verlaat 33 E Delft

Aan 't Verlaat 33 E, 2612 XW Delft

246 m² Bouwjaar 1979

Aan 't Verlaat 33 E is een appartement in Delft, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
246 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Aan 't Verlaat 33 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

625 Inwoners
435 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Sint Joris
19% Koopwoningen
2.117 Inwoners per km²

Locatie van Aan 't Verlaat 33 E

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Aan 't Verlaat 33 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Aan 't Verlaat 33 E?

De gemiddelde woningwaarde in Sint Joris is €346.000. Dat komt neer op circa €1.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aan 't Verlaat 33 E zich tot de wijk Sint Joris?

Aan 't Verlaat 33 E is een appartement van 246 m² in de wijk Sint Joris. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aan 't Verlaat 33 E?

Aan 't Verlaat 33 E is een appartement in Sint Joris, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aan 't Verlaat 33 E vergeleken met de buurt?

Aan 't Verlaat 33 E heeft 246 m² woonoppervlakte. In Sint Joris ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sint Joris?

De wijk Sint Joris in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Joris?

Vanuit Aan 't Verlaat 33 E in Sint Joris bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint Joris?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aan 't Verlaat 33 E: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sint Joris?

Recreatie nabij Sint Joris: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Aan 't Verlaat 33 E?

Een woningrapport voor Aan 't Verlaat 33 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint Joris. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.