Streetview Rembrandtstraat 54 Delft

Rembrandtstraat 54, 2612 XN Delft

107 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Rembrandtstraat 54 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 168 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 54

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Delft

1635 Inwoners
820 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Koepoort
64% Koopwoningen
13.028 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandtstraat 54

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 54?

De prijsindicatie voor Rembrandtstraat 54 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Koepoort is €446.000. Dat komt neer op circa €4.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 54 zich tot de wijk Koepoort?

Rembrandtstraat 54 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Koepoort. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 54?

Rembrandtstraat 54 is een woonhuis in Koepoort, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rembrandtstraat 54 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 54 heeft 107 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Koepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 54 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 54 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-05-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtstraat 54?

Rembrandtstraat 54 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koepoort?

De wijk Koepoort in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koepoort?

Vanuit Rembrandtstraat 54 in Koepoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.