Tussenwoning Rembrandtstraat 29 Delft

Rembrandtstraat 29, 2612 XL Delft

74 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Rembrandtstraat 29 is een tussenwoning in Delft, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 29

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Delft

1635 Inwoners
820 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Koepoort
64% Koopwoningen
13.028 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtstraat 29

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 29?

De prijsindicatie voor Rembrandtstraat 29 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Koepoort is €446.000. Dat komt neer op circa €6.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 29 zich tot de wijk Koepoort?

Rembrandtstraat 29 is een tussenwoning van 74 m² in de wijk Koepoort. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 29?

Rembrandtstraat 29 is een tussenwoning in Koepoort, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rembrandtstraat 29 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 29 heeft 74 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Koepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 29 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtstraat 29?

Rembrandtstraat 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Koepoort?

De wijk Koepoort in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koepoort?

Vanuit Rembrandtstraat 29 in Koepoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.