Streetview Bankastraat 32 Delft

Bankastraat 32, 2612 AH Delft

51 m² Bouwjaar 1970 Label F

Bankastraat 32 is een appartement in Delft, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
51 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bankastraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankastraat 32

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Locatie van Bankastraat 32

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Bankastraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankastraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €7.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankastraat 32 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Bankastraat 32 is een appartement van 51 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankastraat 32?

Bankastraat 32 is een appartement in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bankastraat 32 vergeleken met de buurt?

Bankastraat 32 heeft 51 m² woonoppervlakte. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankastraat 32 en wat betekent dat?

Bankastraat 32 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Vanuit Bankastraat 32 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bankastraat 32: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.