Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 440 m²
- Perceeloppervlakte
- 667 m²
- Inhoud
- 1760 m³
- Kamers
- 14
- Slaapkamers
- 8
Nieuwe Plantage 95 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 440 m², een perceel van 667 m² en 14 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Plantage 95
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe Plantage 95 ligt rond €1.295.000 tot €1.545.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Noord is €445.000. Dat komt neer op circa €1.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Plantage 95 is een woonhuis van 440 m² in de wijk Centrum-Noord. De buurt telt 487 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².
Nieuwe Plantage 95 is een woonhuis in Centrum-Noord, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Plantage 95 heeft 440 m² woonoppervlakte en 1760 m³ inhoud. Het perceel is 667 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Centrum-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Plantage 95 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwe Plantage 95 heeft 14 kamers waarvan 8 slaapkamers.
De wijk Centrum-Noord in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuwe Plantage 95 in Centrum-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.