Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1885
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
Oranje Plantage 39 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 142 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranje Plantage 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum-Zuidoost is €430.000. Dat komt neer op circa €1.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranje Plantage 39 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Centrum-Zuidoost. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.363 inwoners per km².
Oranje Plantage 39 is een woonhuis in Centrum-Zuidoost, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oranje Plantage 39 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 142 m². In Centrum-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Centrum-Zuidoost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Oranje Plantage 39 in Centrum-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranje Plantage 39: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Centrum-Zuidoost: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Oranje Plantage 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Centrum-Zuidoost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1885, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.