Portiekflat Gasthuislaan 68 D Delft

Gasthuislaan 68 D, 2611 RB Delft

102 m² Bouwjaar 2007 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Gasthuislaan 68 D is een portiekflat in Delft, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Gasthuislaan 68 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasthuislaan 68 D

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Delft

1135 Inwoners
755 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde In de Veste
32% Koopwoningen
12.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gasthuislaan 68 D

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Gasthuislaan 68 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuislaan 68 D?

De prijsindicatie voor Gasthuislaan 68 D ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in In de Veste is €321.000. Dat komt neer op circa €3.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuislaan 68 D zich tot de wijk In de Veste?

Gasthuislaan 68 D is een portiekflat van 102 m² in de wijk In de Veste. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuislaan 68 D?

Gasthuislaan 68 D is een portiekflat in In de Veste, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gasthuislaan 68 D vergeleken met de buurt?

Gasthuislaan 68 D heeft 102 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In In de Veste ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasthuislaan 68 D en wat betekent dat?

Gasthuislaan 68 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Gasthuislaan 68 D?

Gasthuislaan 68 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in In de Veste?

De wijk In de Veste in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij In de Veste?

Vanuit Gasthuislaan 68 D in In de Veste bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij In de Veste?