Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 41 m²
Gerhard Nijlandstraat 10 A is een woonhuis in Daarlerveen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerhard Nijlandstraat 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
0.4 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
12.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Daarlerveen is €339.000. Dat komt neer op circa €8.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerhard Nijlandstraat 10 A is een woonhuis van 41 m² in de wijk Dorp Daarlerveen. De buurt telt 330 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.741 inwoners per km².
Gerhard Nijlandstraat 10 A is een woonhuis in Dorp Daarlerveen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Gerhard Nijlandstraat 10 A heeft 41 m² woonoppervlakte. In Dorp Daarlerveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dorp Daarlerveen in Daarlerveen (Overijssel) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Gerhard Nijlandstraat 10 A in Dorp Daarlerveen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerhard Nijlandstraat 10 A: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Dorp Daarlerveen: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Gerhard Nijlandstraat 10 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Daarlerveen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.