Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Irenestraat 14 Colijnsplaat

Irenestraat 14, 4486 AN Colijnsplaat

77 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Irenestraat 14 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Colijnsplaat, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 280 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Irenestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Irenestraat 14

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
235.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
522.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
95.68 kg/m²

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Colijnsplaat

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

13.1 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Colijnsplaat

1465 Inwoners
745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
934 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Colijnsplaat
63% Koopwoningen
1.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Irenestraat 14

Vergelijkbare woningen in Colijnsplaat

Veelgestelde vragen over Irenestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Irenestraat 14?

De prijsindicatie voor Irenestraat 14 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Colijnsplaat is €208.000. Dat komt neer op circa €2.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Irenestraat 14 zich tot de wijk Colijnsplaat?

Irenestraat 14 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 77 m² in de wijk Colijnsplaat. De buurt telt 934 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Irenestraat 14?

Irenestraat 14 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Colijnsplaat, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Irenestraat 14 vergeleken met de buurt?

Irenestraat 14 heeft 77 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Colijnsplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Irenestraat 14 en wat betekent dat?

Irenestraat 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-04-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 95.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Irenestraat 14?

Irenestraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Colijnsplaat?

De wijk Colijnsplaat in Colijnsplaat (Zeeland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Colijnsplaat?