Benedenwoning Burg Gautiersingel 29 A Coevorden

Burg Gautiersingel 29 A, 7741 GA Coevorden

135 m² Bouwjaar 1980 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Burg Gautiersingel 29 A is een benedenwoning in Coevorden, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €191.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burg Gautiersingel 29 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg Gautiersingel 29 A

Tuin
Ja (79.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Coevorden

2230 Inwoners
1415 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1465 Woningvoorraad
€191.000 Gem. woningwaarde Coevorden-Centrum
40% Koopwoningen
4.055 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg Gautiersingel 29 A

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Burg Gautiersingel 29 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg Gautiersingel 29 A?

De prijsindicatie voor Burg Gautiersingel 29 A ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Coevorden-Centrum is €191.000. Dat komt neer op circa €1.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg Gautiersingel 29 A zich tot de wijk Coevorden-Centrum?

Burg Gautiersingel 29 A is een benedenwoning van 135 m² in de wijk Coevorden-Centrum. De buurt telt 1.465 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg Gautiersingel 29 A?

Burg Gautiersingel 29 A is een benedenwoning in Coevorden-Centrum, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burg Gautiersingel 29 A vergeleken met de buurt?

Burg Gautiersingel 29 A heeft 135 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Coevorden-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €191.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg Gautiersingel 29 A en wat betekent dat?

Burg Gautiersingel 29 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Burg Gautiersingel 29 A?

Burg Gautiersingel 29 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 79 m².

Hoe is de woningmarkt in Coevorden-Centrum?

De wijk Coevorden-Centrum in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 2.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €191.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Coevorden-Centrum?

Vanuit Burg Gautiersingel 29 A in Coevorden-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.4 km.