Herenhuis, tussenwoning (split-level woning) Priamsingel 269 Capelle aan den IJssel

Priamsingel 269, 2909 RE Capelle aan den IJssel

164 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Priamsingel 269 is een herenhuis, tussenwoning (split-level woning) in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 172 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, tussenwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
638 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Priamsingel 269

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Priamsingel 269

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
81.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
19.05 kg/m²

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1400 Inwoners
495 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
462 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Fascinatio-west
85% Koopwoningen
5.064 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Priamsingel 269

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Priamsingel 269

Wat is de geschatte woningwaarde van Priamsingel 269?

De prijsindicatie voor Priamsingel 269 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Fascinatio-west is €495.000. Dat komt neer op circa €3.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Priamsingel 269 zich tot de wijk Fascinatio-west?

Priamsingel 269 is een herenhuis, tussenwoning (split-level woning) van 164 m² in de wijk Fascinatio-west. De buurt telt 462 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.064 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Priamsingel 269?

Priamsingel 269 is een herenhuis, tussenwoning (split-level woning) in Fascinatio-west, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Priamsingel 269 vergeleken met de buurt?

Priamsingel 269 heeft 164 m² woonoppervlakte en 638 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Fascinatio-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Priamsingel 269 en wat betekent dat?

Priamsingel 269 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Priamsingel 269?

Priamsingel 269 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 50 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Fascinatio-west?

De wijk Fascinatio-west in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fascinatio-west?