Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 346 m²
- Inhoud
- 545 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Pensorishof 2 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 346 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pensorishof 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Fascinatio-oost is €418.000. Dat komt neer op circa €2.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPensorishof 2 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Fascinatio-oost. De buurt telt 546 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.858 inwoners per km².
Pensorishof 2 is een woonhuis in Fascinatio-oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Pensorishof 2 heeft 179 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 346 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Fascinatio-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pensorishof 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.85 kg/jaar.
Pensorishof 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Fascinatio-oost in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Pensorishof 2 in Fascinatio-oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pensorishof 2: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.1 km.