Streetview Ringspoor 14 Capelle aan den IJssel

Ringspoor 14, 2908 BC Capelle aan den IJssel

99 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ringspoor 14 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ringspoor 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ringspoor 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
128.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.9%
CO₂-emissie
15.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

765 Inwoners
350 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
334 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Sporenbuurt-west
84% Koopwoningen
5.634 Inwoners per km²

Locatie van Ringspoor 14

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Ringspoor 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringspoor 14?

De gemiddelde woningwaarde in Sporenbuurt-west is €288.000. Dat komt neer op circa €2.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringspoor 14 zich tot de wijk Sporenbuurt-west?

Ringspoor 14 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Sporenbuurt-west. De buurt telt 334 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.634 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringspoor 14?

Ringspoor 14 is een woonhuis in Sporenbuurt-west, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ringspoor 14 vergeleken met de buurt?

Ringspoor 14 heeft 99 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Sporenbuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ringspoor 14 en wat betekent dat?

Ringspoor 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ringspoor 14?

Ringspoor 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sporenbuurt-west?

De wijk Sporenbuurt-west in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sporenbuurt-west?

Vanuit Ringspoor 14 in Sporenbuurt-west bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.