Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Inhoud
- 325 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Pastel 21 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 141 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastel 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Pastel 21 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersvormenbuurt is €279.000. Dat komt neer op circa €2.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastel 21 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Schildersvormenbuurt. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.341 inwoners per km².
Pastel 21 is een woonhuis in Schildersvormenbuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Pastel 21 heeft 100 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Schildersvormenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastel 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-07-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pastel 21 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Schildersvormenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Pastel 21 in Schildersvormenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastel 21: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.