Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Inhoud
- 275 m³
- Kamers
- 4
Drieluik 22 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 153 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drieluik 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Drieluik 22 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersvormenbuurt is €279.000. Dat komt neer op circa €2.968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrieluik 22 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Schildersvormenbuurt. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.341 inwoners per km².
Drieluik 22 is een woonhuis in Schildersvormenbuurt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Drieluik 22 heeft 94 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schildersvormenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Drieluik 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Drieluik 22 heeft 4 kamers.
De wijk Schildersvormenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Drieluik 22 in Schildersvormenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drieluik 22: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.