Streetview Capelseweg 194 Capelle aan den IJssel

Capelseweg 194, 2907 XE Capelle aan den IJssel

72 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Capelseweg 194 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 166 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Capelseweg 194

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Capelseweg 194

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Locatie van Capelseweg 194

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Capelseweg 194

Wat is de geschatte woningwaarde van Capelseweg 194?

De prijsindicatie voor Capelseweg 194 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €7.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Capelseweg 194 zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Capelseweg 194 is een woonhuis van 72 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Capelseweg 194?

Capelseweg 194 is een woonhuis in Stadsdeelpark, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Capelseweg 194 vergeleken met de buurt?

Capelseweg 194 heeft 72 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Capelseweg 194 en wat betekent dat?

Capelseweg 194 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-12-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Capelseweg 194?

Capelseweg 194 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Capelseweg 194 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.