Eindwoning Capelseweg 186 Capelle aan den IJssel

Capelseweg 186, 2907 XE Capelle aan den IJssel

86 m² Bouwjaar 1932 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Capelseweg 186 is een eindwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 211 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
338 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan drukke weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Capelseweg 186

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Capelseweg 186

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
247.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.27 kg/m²

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Capelseweg 186

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Capelseweg 186

Wat is de geschatte woningwaarde van Capelseweg 186?

De prijsindicatie voor Capelseweg 186 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €5.953 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Capelseweg 186 zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Capelseweg 186 is een eindwoning van 86 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Capelseweg 186?

Capelseweg 186 is een eindwoning in Stadsdeelpark, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Capelseweg 186 vergeleken met de buurt?

Capelseweg 186 heeft 86 m² woonoppervlakte en 338 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Capelseweg 186 en wat betekent dat?

Capelseweg 186 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Capelseweg 186?

Capelseweg 186 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Capelseweg 186 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.