Streetview Capelseweg 72 Capelle aan den IJssel

Capelseweg 72, 2907 XB Capelle aan den IJssel

88 m² Bouwjaar 1918

Capelseweg 72 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en een perceel van 167 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
167 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Capelseweg 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Locatie van Capelseweg 72

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Capelseweg 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Capelseweg 72?

De prijsindicatie voor Capelseweg 72 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €5.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Capelseweg 72 zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Capelseweg 72 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Capelseweg 72?

Capelseweg 72 is een woonhuis in Stadsdeelpark, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Capelseweg 72 vergeleken met de buurt?

Capelseweg 72 heeft 88 m² woonoppervlakte. Het perceel is 167 m². In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Capelseweg 72 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van Capelseweg 72: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stadsdeelpark?

Recreatie nabij Stadsdeelpark: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Capelseweg 72?