Eengezinswoning, tussenwoning Capelseweg 11 Capelle aan den IJssel

Capelseweg 11, 2907 XA Capelle aan den IJssel

82 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Capelseweg 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Capelseweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Capelseweg 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.42 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Capelseweg 11

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Capelseweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Capelseweg 11?

De prijsindicatie voor Capelseweg 11 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €6.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Capelseweg 11 zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Capelseweg 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Capelseweg 11?

Capelseweg 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stadsdeelpark, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Capelseweg 11 vergeleken met de buurt?

Capelseweg 11 heeft 82 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Capelseweg 11 en wat betekent dat?

Capelseweg 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Capelseweg 11?

Capelseweg 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Capelseweg 11 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.