Streetview Vreugdedans 99 Capelle aan den IJssel

Vreugdedans 99, 2907 TJ Capelle aan den IJssel

109 m² Bouwjaar 1982 Label A+

Vreugdedans 99 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 156 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
156 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vreugdedans 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vreugdedans 99

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
97.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
83.4%
CO₂-emissie
3.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1050 Inwoners
495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
479 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Dansenbuurt-noord
60% Koopwoningen
5.571 Inwoners per km²

Locatie van Vreugdedans 99

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Vreugdedans 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Vreugdedans 99?

De prijsindicatie voor Vreugdedans 99 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Dansenbuurt-noord is €312.000. Dat komt neer op circa €2.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vreugdedans 99 zich tot de wijk Dansenbuurt-noord?

Vreugdedans 99 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Dansenbuurt-noord. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vreugdedans 99?

Vreugdedans 99 is een woonhuis in Dansenbuurt-noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vreugdedans 99 vergeleken met de buurt?

Vreugdedans 99 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 156 m². In Dansenbuurt-noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vreugdedans 99 en wat betekent dat?

Vreugdedans 99 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dansenbuurt-noord?

De wijk Dansenbuurt-noord in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dansenbuurt-noord?

Vanuit Vreugdedans 99 in Dansenbuurt-noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dansenbuurt-noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vreugdedans 99: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dansenbuurt-noord?

Recreatie nabij Dansenbuurt-noord: restaurant (0.7 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vreugdedans 99?

De prijsindicatie ligt rond €135.000 tot €160.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dansenbuurt-noord is €312.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vreugdedans 99?

Een woningrapport voor Vreugdedans 99 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dansenbuurt-noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen