Maisonnette Waldhoorn 45 Capelle aan den IJssel

Waldhoorn 45, 2907 SJ Capelle aan den IJssel

108 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Waldhoorn 45 is een maisonnette in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
108 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
overlooking_park, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Waldhoorn 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldhoorn 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1185 Inwoners
650 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Instrumentenbuurt
56% Koopwoningen
8.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waldhoorn 45

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Waldhoorn 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldhoorn 45?

De prijsindicatie voor Waldhoorn 45 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Instrumentenbuurt is €273.000. Dat komt neer op circa €2.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldhoorn 45 zich tot de wijk Instrumentenbuurt?

Waldhoorn 45 is een maisonnette van 108 m² in de wijk Instrumentenbuurt. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldhoorn 45?

Waldhoorn 45 is een maisonnette in Instrumentenbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waldhoorn 45 vergeleken met de buurt?

Waldhoorn 45 heeft 108 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Instrumentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldhoorn 45 en wat betekent dat?

Waldhoorn 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waldhoorn 45?

Waldhoorn 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Instrumentenbuurt?

De wijk Instrumentenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Instrumentenbuurt?

Vanuit Waldhoorn 45 in Instrumentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.