Streetview Lakenhal 13 Capelle aan den IJssel

Lakenhal 13, 2907 ND Capelle aan den IJssel

103 m² Bouwjaar 1981 Label C

Lakenhal 13 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 125 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
125 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lakenhal 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lakenhal 13

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1395 Inwoners
690 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
663 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Gebouwenbuurt
22% Koopwoningen
9.540 Inwoners per km²

Locatie van Lakenhal 13

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Lakenhal 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Lakenhal 13?

De gemiddelde woningwaarde in Gebouwenbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €2.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lakenhal 13 zich tot de wijk Gebouwenbuurt?

Lakenhal 13 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Gebouwenbuurt. De buurt telt 663 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lakenhal 13?

Lakenhal 13 is een woonhuis in Gebouwenbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lakenhal 13 vergeleken met de buurt?

Lakenhal 13 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In Gebouwenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lakenhal 13 en wat betekent dat?

Lakenhal 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Gebouwenbuurt?

De wijk Gebouwenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gebouwenbuurt?

Vanuit Lakenhal 13 in Gebouwenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gebouwenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lakenhal 13: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.6 km.