Eengezinswoning, geschakelde woning Ernst Barlachrade 65 Capelle aan den IJssel

Ernst Barlachrade 65, 2907 MK Capelle aan den IJssel

139 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ernst Barlachrade 65 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ernst Barlachrade 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ernst Barlachrade 65

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43%
CO₂-emissie
24.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (95.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1380 Inwoners
825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Kunstenaarsbuurt
62% Koopwoningen
8.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ernst Barlachrade 65

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Ernst Barlachrade 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Ernst Barlachrade 65?

De prijsindicatie voor Ernst Barlachrade 65 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kunstenaarsbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €1.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ernst Barlachrade 65 zich tot de wijk Kunstenaarsbuurt?

Ernst Barlachrade 65 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 139 m² in de wijk Kunstenaarsbuurt. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ernst Barlachrade 65?

Ernst Barlachrade 65 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Kunstenaarsbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ernst Barlachrade 65 vergeleken met de buurt?

Ernst Barlachrade 65 heeft 139 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kunstenaarsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ernst Barlachrade 65 en wat betekent dat?

Ernst Barlachrade 65 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 24.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ernst Barlachrade 65?

Ernst Barlachrade 65 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Kunstenaarsbuurt?

De wijk Kunstenaarsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kunstenaarsbuurt?