Benedenwoning Henry Moorepassage 46 Capelle aan den IJssel

Henry Moorepassage 46, 2907 MG Capelle aan den IJssel

41 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Henry Moorepassage 46 is een benedenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Henry Moorepassage 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henry Moorepassage 46

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
106.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54.6%
CO₂-emissie
24.81 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1380 Inwoners
825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Kunstenaarsbuurt
62% Koopwoningen
8.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henry Moorepassage 46

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Henry Moorepassage 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Henry Moorepassage 46?

De prijsindicatie voor Henry Moorepassage 46 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Kunstenaarsbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €6.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henry Moorepassage 46 zich tot de wijk Kunstenaarsbuurt?

Henry Moorepassage 46 is een benedenwoning van 41 m² in de wijk Kunstenaarsbuurt. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henry Moorepassage 46?

Henry Moorepassage 46 is een benedenwoning in Kunstenaarsbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Henry Moorepassage 46 vergeleken met de buurt?

Henry Moorepassage 46 heeft 41 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kunstenaarsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henry Moorepassage 46 en wat betekent dat?

Henry Moorepassage 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 24.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henry Moorepassage 46?

Henry Moorepassage 46 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kunstenaarsbuurt?

De wijk Kunstenaarsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kunstenaarsbuurt?

Vanuit Henry Moorepassage 46 in Kunstenaarsbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 2.3 km.