Streetview Ringvaartpark 43 Capelle aan den IJssel

Ringvaartpark 43, 2907 LH Capelle aan den IJssel

275 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Ringvaartpark 43 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 775 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
775 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ringvaartpark 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ringvaartpark 43

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Locatie van Ringvaartpark 43

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Ringvaartpark 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringvaartpark 43?

De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €1.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringvaartpark 43 zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Ringvaartpark 43 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringvaartpark 43?

Ringvaartpark 43 is een woonhuis in Stadsdeelpark, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ringvaartpark 43 vergeleken met de buurt?

Ringvaartpark 43 heeft 275 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 775 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ringvaartpark 43 en wat betekent dat?

Ringvaartpark 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ringvaartpark 43?

Ringvaartpark 43 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Ringvaartpark 43 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.