Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 369 m²
Ringvaartpark 30 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 369 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ringvaartpark 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
9.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €2.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRingvaartpark 30 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².
Ringvaartpark 30 is een woonhuis in Stadsdeelpark, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ringvaartpark 30 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 369 m². In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ringvaartpark 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-07-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.4 kg/jaar.
De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ringvaartpark 30 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ringvaartpark 30: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.