2-onder-1-kapwoning Bermweg 504 Capelle aan den IJssel

Bermweg 504, 2907 LE Capelle aan den IJssel

103 m² Bouwjaar 1939 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Bermweg 504 is een 2-onder-1-kapwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 240 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en aan vaarwater

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bermweg 504

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bermweg 504

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
195.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.1%
CO₂-emissie
38.24 kg/m²

Tuin
Ja (187.0 m²)

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bermweg 504

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bermweg 504

Wat is de geschatte woningwaarde van Bermweg 504?

De prijsindicatie voor Bermweg 504 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €4.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bermweg 504 zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Bermweg 504 is een 2-onder-1-kapwoning van 103 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bermweg 504?

Bermweg 504 is een 2-onder-1-kapwoning in Stadsdeelpark, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bermweg 504 vergeleken met de buurt?

Bermweg 504 heeft 103 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bermweg 504 en wat betekent dat?

Bermweg 504 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bermweg 504?

Bermweg 504 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 187 m².

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Bermweg 504 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.