Streetview Bermweg 328 A Capelle aan den IJssel

Bermweg 328 A, 2907 LA Capelle aan den IJssel

157 m² Bouwjaar 1991 Label B

Bermweg 328 A is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 282 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
282 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bermweg 328 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bermweg 328 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

660 Inwoners
280 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Stadsdeelpark
96% Koopwoningen
576 Inwoners per km²

Locatie van Bermweg 328 A

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bermweg 328 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bermweg 328 A?

De prijsindicatie voor Bermweg 328 A ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €3.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bermweg 328 A zich tot de wijk Stadsdeelpark?

Bermweg 328 A is een woonhuis van 157 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bermweg 328 A?

Bermweg 328 A is een woonhuis in Stadsdeelpark, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bermweg 328 A vergeleken met de buurt?

Bermweg 328 A heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 282 m². In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bermweg 328 A en wat betekent dat?

Bermweg 328 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Stadsdeelpark?

De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Vanuit Bermweg 328 A in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stadsdeelpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bermweg 328 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.