Tussenwoning Grafiek 99 Capelle aan den IJssel

Grafiek 99, 2907 DD Capelle aan den IJssel

111 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Grafiek 99 is een tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Grafiek 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grafiek 99

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.34 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1545 Inwoners
705 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Schildersvormenbuurt
47% Koopwoningen
9.341 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grafiek 99

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Grafiek 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Grafiek 99?

De prijsindicatie voor Grafiek 99 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersvormenbuurt is €279.000. Dat komt neer op circa €2.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grafiek 99 zich tot de wijk Schildersvormenbuurt?

Grafiek 99 is een tussenwoning van 111 m² in de wijk Schildersvormenbuurt. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.341 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grafiek 99?

Grafiek 99 is een tussenwoning in Schildersvormenbuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Grafiek 99 vergeleken met de buurt?

Grafiek 99 heeft 111 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schildersvormenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grafiek 99 en wat betekent dat?

Grafiek 99 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grafiek 99?

Grafiek 99 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Schildersvormenbuurt?

De wijk Schildersvormenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersvormenbuurt?

Vanuit Grafiek 99 in Schildersvormenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.