Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
Warenarburg 49 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 146 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Warenarburg 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
10.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgenbuurt is €330.000. Dat komt neer op circa €1.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWarenarburg 49 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Burgenbuurt. De buurt telt 611 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.363 inwoners per km².
Warenarburg 49 is een woonhuis in Burgenbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Warenarburg 49 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 146 m². In Burgenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Burgenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Warenarburg 49 in Burgenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Warenarburg 49: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Burgenbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor Warenarburg 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Burgenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.