Streetview IJsdans 13 Capelle aan den IJssel

IJsdans 13, 2907 AZ Capelle aan den IJssel

120 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

IJsdans 13 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 157 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor IJsdans 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsdans 13

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1050 Inwoners
495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
479 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Dansenbuurt-noord
60% Koopwoningen
5.571 Inwoners per km²

Locatie van IJsdans 13

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over IJsdans 13

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsdans 13?

De prijsindicatie voor IJsdans 13 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Dansenbuurt-noord is €312.000. Dat komt neer op circa €2.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsdans 13 zich tot de wijk Dansenbuurt-noord?

IJsdans 13 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Dansenbuurt-noord. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsdans 13?

IJsdans 13 is een woonhuis in Dansenbuurt-noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJsdans 13 vergeleken met de buurt?

IJsdans 13 heeft 120 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Dansenbuurt-noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsdans 13 en wat betekent dat?

IJsdans 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van IJsdans 13?

IJsdans 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dansenbuurt-noord?

De wijk Dansenbuurt-noord in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dansenbuurt-noord?

Vanuit IJsdans 13 in Dansenbuurt-noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dansenbuurt-noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van IJsdans 13: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dansenbuurt-noord?

Recreatie nabij Dansenbuurt-noord: restaurant (0.7 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van IJsdans 13?

De prijsindicatie ligt rond €260.000 tot €310.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dansenbuurt-noord is €312.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor IJsdans 13?

Een woningrapport voor IJsdans 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dansenbuurt-noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen