Tussenwoning Zaagmolen 46 Capelle aan den IJssel

Zaagmolen 46, 2906 RK Capelle aan den IJssel

122 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Zaagmolen 46 is een tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 162 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zaagmolen 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaagmolen 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15%
CO₂-emissie
31.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Driedubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1055 Inwoners
455 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
450 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Molenbuurt
97% Koopwoningen
4.160 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaagmolen 46

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Zaagmolen 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaagmolen 46?

De prijsindicatie voor Zaagmolen 46 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbuurt is €427.000. Dat komt neer op circa €3.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaagmolen 46 zich tot de wijk Molenbuurt?

Zaagmolen 46 is een tussenwoning van 122 m² in de wijk Molenbuurt. De buurt telt 450 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaagmolen 46?

Zaagmolen 46 is een tussenwoning in Molenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zaagmolen 46 vergeleken met de buurt?

Zaagmolen 46 heeft 122 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Molenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaagmolen 46 en wat betekent dat?

Zaagmolen 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaagmolen 46?

Zaagmolen 46 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenbuurt?

De wijk Molenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbuurt?

Vanuit Zaagmolen 46 in Molenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.