Bovenwoning Bermweg 300 Capelle aan den IJssel

Bermweg 300, 2906 LH Capelle aan den IJssel

88 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Bermweg 300 is een bovenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bermweg 300

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bermweg 300

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
174.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
100.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.3%
CO₂-emissie
23.62 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

645 Inwoners
270 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-oost
25% Koopwoningen
7.317 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bermweg 300

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bermweg 300

Wat is de geschatte woningwaarde van Bermweg 300?

De prijsindicatie voor Bermweg 300 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-oost is €267.000. Dat komt neer op circa €3.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bermweg 300 zich tot de wijk Bloemenbuurt-oost?

Bermweg 300 is een bovenwoning van 88 m² in de wijk Bloemenbuurt-oost. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bermweg 300?

Bermweg 300 is een bovenwoning in Bloemenbuurt-oost, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bermweg 300 vergeleken met de buurt?

Bermweg 300 heeft 88 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bloemenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bermweg 300 en wat betekent dat?

Bermweg 300 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bermweg 300?

Bermweg 300 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-oost?

De wijk Bloemenbuurt-oost in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-oost?

Vanuit Bermweg 300 in Bloemenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.